
CD4063BE
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
CD4063BE — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD4063BE.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 44.06 до 62.95 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 18V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Type: | Magnitude Comparator |
| Output: | Active High |
| Number of Bits: | 4 |
| Package / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Function: | A<B, A=B, A>B |
| Current - Quiescent (Iq): | 100 µA |
| Current - Output High, Low: | 4.2mA, 4.2mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 350ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD4063BE | 9198 | від 44.06 грн 474+: 44.06 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4063BE | 1019 | від 58.75 грн 1+: 58.75 грн10+: 42.32 грн25+: 38.68 грн32+: 30.22 грн88+: 28.54 грн5000+: 28.47 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4063BE | 214 | від 62.95 грн 1+: 62.95 грн10+: 45.11 грн25+: 40.71 грн100+: 35.74 грн250+: 33.36 грн500+: 31.96 грн1000+: 30.77 грн2500+: 29.59 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4063BE | 134 | від 62.95 грн 1+: 62.95 грн10+: 45.11 грн25+: 40.65 грн100+: 35.75 грн250+: 33.4 грн500+: 31.99 грн1000+: 30.83 грн2500+: 29.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
