
CD4068
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
CD4068 — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD4068.
Всього пропозицій
21
Ціни
від 6 до 1738.08 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 18V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Logic Type: | NAND/AND Gate |
| Output Type: | Single-Ended |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Inputs: | 8 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Current - Output High, Low: | 6.8mA, 6.8mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CD4068BE | 7 | 6 грн | Квазар-Мікро (станом на 16.05.2026) | Купити |
| CD4068 | 48 шт. | від 14.85 грн 1+: 14.85 грн | Ворон | Купити |
| CD4068 | 144 шт. | від 18.9 грн 1+: 18.9 грн | Ворон | Купити |
| CD4068BE | 23 | 20 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD4068BPWR | 2202 | від 43.36 грн 1+: 43.36 грн10+: 30.57 грн25+: 27.36 грн100+: 23.88 грн250+: 22.22 грн500+: 21.22 грн1000+: 20.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BPWR | 2105 | від 43.36 грн 1+: 43.36 грн10+: 30.57 грн25+: 27.42 грн100+: 23.92 грн250+: 22.17 грн500+: 21.26 грн1000+: 20.77 грн2000+: 19.65 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4068BE | 66009 | від 48.96 грн 426+: 48.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BM96 | 12740 | від 54.56 грн 1+: 54.56 грн10+: 39.17 грн25+: 35.2 грн100+: 30.87 грн250+: 28.8 грн500+: 27.56 грн1000+: 27.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BM96 | 2594 | від 54.56 грн 1+: 54.56 грн10+: 39.24 грн25+: 35.25 грн100+: 30.91 грн250+: 28.82 грн500+: 27.56 грн1000+: 27.35 грн2500+: 25.39 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4068BNSR | 12354 | від 67.15 грн 1+: 67.15 грн10+: 47.98 грн25+: 43.31 грн100+: 38.12 грн250+: 35.64 грн500+: 34.15 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BNSR | 1893 | від 67.22 грн 1+: 67.22 грн10+: 47.98 грн25+: 43.36 грн100+: 38.12 грн250+: 35.74 грн500+: 34.27 грн2000+: 31.89 грн4000+: 31.05 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4068BE | 1813 | від 69.24 грн 1+: 69.24 грн10+: 49.8 грн25+: 44.9 грн100+: 39.52 грн250+: 37 грн500+: 35.46 грн1000+: 34.27 грн2500+: 32.87 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD4068BE | 933 | від 69.24 грн 1+: 69.24 грн10+: 49.8 грн25+: 44.93 грн100+: 39.58 грн250+: 37.02 грн500+: 35.49 грн1000+: 34.22 грн2500+: 32.88 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BE | 322 | від 73.23 грн 1+: 73.23 грн5+: 60.78 грн10+: 55.18 грн25+: 48.61 грн29+: 33.57 грн79+: 31.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4068BPW | 821 | від 90.93 грн 1+: 90.93 грн10+: 65.89 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BM | 507 | від 97.64 грн 1+: 97.64 грн10+: 87.08 грн23+: 43.08 грн62+: 40.71 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4068BFX | 400 | від 157.37 грн 133+: 157.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BE-NG | 1000 | від 183.95 грн 1+: 183.95 грн10+: 137.09 грн25+: 125.37 грн100+: 112.45 грн250+: 107.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BD | 93 | від 286.77 грн 73+: 286.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BD3 | 181 | від 433.65 грн 48+: 433.65 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4068BK3 | 35 | від 1738.08 грн 12+: 1738.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
