Зображення корпусу уточнюється
CD4075BE
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
CD4075BE — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD4075BE.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 30.23 до 80.78 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 18V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Logic Type: | OR Gate |
| Number of Inputs: | 3 |
| Number of Circuits: | 3 |
| Input Logic Level - Low: | 1.5V ~ 4V |
| Input Logic Level - High: | 3.5V ~ 11V |
| Current - Quiescent (Max): | 1 µA |
| Current - Output High, Low: | 3.4mA, 3.4mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 90ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CD4075BE | Є в наявності | від 30.23 грн 1+: 30.23 грн8+: 28.41 грн25+: 27.2 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD4075BE | 729 | від 75.09 грн 1+: 75.09 грн10+: 54.86 грн24+: 40.81 грн65+: 38.56 грн2500+: 37.09 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4075BE | 952 | від 80.78 грн 1+: 80.78 грн10+: 58.65 грн25+: 52.99 грн100+: 46.82 грн250+: 43.88 грн500+: 42.11 грн1000+: 40.65 грн2500+: 39.1 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4075BE | 612 | від 80.78 грн 1+: 80.78 грн10+: 58.65 грн25+: 52.96 грн100+: 46.78 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
