
CD4076BM
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
CD4076BM — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD4076BM.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 43.78 до 46.45 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Continuous Drain Current: | 595 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Type: | D-Type |
| Function: | Reset |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 16 MHz |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 180ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD4076BM | 1158 | від 43.78 грн 1+: 43.78 грн5+: 36.4 грн10+: 32.67 грн25+: 28.53 грн40+: 26.84 грн49+: 19.75 грн135+: 18.69 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD4076BMT | 4184 | від 46.38 грн 1+: 46.38 грн10+: 33.1 грн25+: 29.71 грн100+: 25.96 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4076BM | 1000 | від 46.38 грн 1+: 46.38 грн10+: 33.1 грн40+: 28.26 грн120+: 25.57 грн280+: 23.98 грн520+: 23.04 грн1000+: 22.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD4076BM | 141 | від 46.45 грн 1+: 46.45 грн10+: 33.1 грн25+: 28.39 грн120+: 25.51 грн280+: 23.96 грн520+: 22.98 грн1000+: 22.77 грн2520+: 22.27 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
