
CD74AC175M96
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
CD74AC175M96 — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD74AC175M96.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 58.87 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 1.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Type: | D-Type |
| Function: | Master Reset |
| Output Type: | Complementary |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 100 MHz |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Quiescent (Iq): | 8 µA |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 4 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 12.2ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD74AC175M96 | 1928 | від 58.87 грн 1+: 58.87 грн10+: 42.05 грн25+: 37.82 грн100+: 33.21 грн250+: 31.01 грн500+: 29.68 грн1000+: 29.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
