
CD74ACT04M
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
CD74ACT04M — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD74ACT04M.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 15.3 до 56.91 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Logic Type: | Inverter |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of Circuits: | 6 |
| Input Logic Level - Low: | 0.8V |
| Input Logic Level - High: | 2V |
| Current - Quiescent (Max): | 4 µA |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 9.3ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CD74ACT04M | 20 | 15.3 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD74ACT04M96 | 3839 | від 27.4 грн 777+: 27.4 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74ACT04M96 | 2326 | від 47.07 грн 1+: 47.07 грн10+: 33.65 грн25+: 30.42 грн100+: 26.7 грн250+: 24.87 грн500+: 23.89 грн1000+: 23.04 грн2500+: 21.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD74ACT04M96 | 9383 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн10+: 38.92 грн25+: 34.99 грн100+: 30.67 грн250+: 28.61 грн500+: 27.37 грн1000+: 27.09 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74ACT04M | 9118 | від 56.91 грн 370+: 56.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
