
CD74HC238M
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
CD74HC238M — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CD74HC238M.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 53.26 до 78.49 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Decoder/Demultiplexer |
| Circuit: | 1 x 3:8 |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Independent Circuits: | 1 |
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
| Current - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CD74HC238M96 | 12855 | від 53.26 грн 1+: 53.26 грн10+: 38.12 грн25+: 34.26 грн100+: 30.02 грн250+: 28 грн500+: 26.78 грн1000+: 26.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74HC238M96 | 4652 | від 53.33 грн 1+: 53.33 грн10+: 38.12 грн25+: 34.34 грн100+: 30.06 грн250+: 28.03 грн500+: 26.84 грн1000+: 26.49 грн2500+: 24.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CD74HC238M | 520 | від 68.68 грн 3+: 68.68 грн10+: 64.47 грн20+: 49.06 грн54+: 46.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CD74HC238M | 840 | від 72.88 грн 1+: 72.88 грн10+: 52.63 грн40+: 45.38 грн120+: 41.31 грн280+: 38.94 грн520+: 37.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74HC238MT | 58 | від 72.88 грн 1+: 72.88 грн10+: 52.63 грн25+: 47.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| CD74HC238M | 289 | від 78.49 грн 269+: 78.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
