Зображення корпусу уточнюється
CLA50E1200HB
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
CLA50E1200HB — електронний компонент виробника IXYS, категорія Logic ICs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників CLA50E1200HB.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 90.01 до 579.05 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | IXYS |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 1200 V |
| Continuous Drain Current: | 79 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 30 |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Voltage - Off State: | 1.2 kV |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 75 mA |
| Current - Off State (Max): | 50 µA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.6 V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50 mA |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 50 A |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| CLA50E1200HB | 24 шт. | від 90.01 грн 1+: 90.01 грн | Ворон | Купити |
| CLA50E1200HB | 2 | 135 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| CLA50E1200HB | Є в наявності | від 210 грн 1+: 210 грн | Importtime | Купити |
| CLA50E1200HB | Є в наявності | від 253.31 грн 1+: 253.31 грн2+: 247.85 грн5+: 240.17 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| CLA50E1200HB | 126 | від 373.4 грн 1+: 373.4 грн2+: 352.35 грн4+: 292.69 грн10+: 276.54 грн16+: 273.03 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| CLA50E1200HB | 312 | від 400.07 грн 1+: 400.07 грн10+: 374.1 грн120+: 308.83 грн510+: 283.56 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| CLA50E1200HB | 3 | від 579.05 грн 1+: 579.05 грн30+: 335.69 грн120+: 282.22 грн510+: 243.04 грн1020+: 234.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
