
DG390
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
DG390 — електронний компонент виробника Vishay Siliconix, категорія Logic ICs. Корпус: 16-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників DG390.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 9.58 до 385.39 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Vishay Siliconix |
|---|---|
| Корпус: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 15 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rds(on): | 50 Ohm |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Charge Injection: | 10pC |
| Number of Circuits: | 2 |
| On-State Resistance (Max): | 50Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | ±7V ~ 22V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 150ns, 130ns (Typ) |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 13V ~ 36V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 5nA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| DG390-5.0-03P-12 | 1470 шт. | від 9.58 грн 1+: 9.58 грн | К206 | Купити |
| DG390-5.0-03P-12-00AH | Є в наявності | від 15.61 грн 1+: 15.61 грн6+: 14.53 грн10+: 14 грн50+: 13.46 грн | IMRAD | Купити |
| DG390 | 85 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| DG390-5.0-2P12 | 35 | від 32.45 грн 5+: 32.45 грн25+: 26.09 грн63+: 15.39 грн172+: 14.55 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DG390-5.0-3P12 | 1999 | від 45.04 грн 5+: 45.04 грн25+: 36.09 грн44+: 22.03 грн120+: 20.84 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DG390BDJ-E3 | 67 | від 377.69 грн 1+: 377.69 грн4+: 288.86 грн10+: 273.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| DG390BDJ-E3 | 51 | від 385.39 грн 1+: 385.39 грн10+: 294.46 грн25+: 271.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
