Зображення корпусу уточнюється
FGH40N60SFTU
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
FGH40N60SFTU — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників FGH40N60SFTU.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 110.24 до 306.14 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Continuous Drain Current: | 40 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 450 |
| IGBT Type: | Field Stop |
| Gate Charge: | 120 nC |
| Power Dissipation: | 290 W |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.9V @ 15V, 40A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 80 A |
| Current - Collector Pulsed (Icm): | 120 A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
