
HCF4021YM013TR
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
HCF4021YM013TR — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HCF4021YM013TR.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 70.24 до 75.16 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 20V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Grade: | Automotive |
| Function: | Parallel or Serial to Serial |
| Logic Type: | Shift Register |
| Output Type: | Push-Pull |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HCF4021YM013TR | 2351 | від 70.24 грн 1+: 70.24 грн10+: 50.43 грн25+: 45.45 грн100+: 39.9 грн250+: 37.3 грн500+: 35.75 грн1000+: 34.56 грн2500+: 31.96 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCF4021YM013TR | 1975 | від 75.16 грн 1+: 75.16 грн10+: 54.37 грн25+: 49.09 грн100+: 43.31 грн250+: 40.55 грн500+: 39.08 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
