
HCPL0601
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
HCPL0601 — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HCPL0601.
Всього пропозицій
13
Ціни
від 36 до 222.12 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Data Rate: | 10Mbps |
| Input Type: | DC |
| Output Type: | Open Collector |
| Number of Channels: | 1 |
| Voltage - Isolation: | 3750Vrms |
| Inputs - Side 1/Side 2: | 1/0 |
| Current - Output / Channel: | 50 mA |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): | 75ns, 75ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min): | 10kV/µs |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| HCPL0601 | 382 шт. | від 36 грн 1+: 36 грн | Ворон | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HCPL0601 | 6711 | від 64.47 грн 327+: 64.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601V | 5076 | від 65.17 грн 321+: 65.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601R2 | 96574 | від 67.27 грн 313+: 67.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601 | 2571 | від 114.92 грн 1+: 114.92 грн10+: 66.64 грн100+: 61.03 грн500+: 51.08 грн1000+: 47.51 грн3000+: 47.44 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCPL0601 | 1491 | від 114.92 грн 1+: 114.92 грн50+: 66.64 грн100+: 61.68 грн500+: 52.86 грн1000+: 49.98 грн2000+: 47.54 грн5000+: 44.87 грн10000+: 43.21 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601V | 516 | від 116.32 грн 1+: 116.32 грн50+: 67.65 грн100+: 62.64 грн500+: 53.7 грн1000+: 50.78 грн2000+: 48.31 грн5000+: 45.61 грн10000+: 43.93 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601V | 141 | від 116.32 грн 1+: 116.32 грн10+: 67.69 грн100+: 62.64 грн500+: 53.81 грн1000+: 48.35 грн3000+: 45.62 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCPL0601R2 | 2215 | від 124.03 грн 1+: 124.03 грн10+: 88.08 грн100+: 66.67 грн500+: 57.2 грн1000+: 54.11 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601R2 | 691 | від 124.03 грн 1+: 124.03 грн10+: 88.29 грн100+: 65.8 грн500+: 56.34 грн1000+: 53.32 грн2500+: 48.84 грн5000+: 46.81 грн10000+: 43.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCPL0601R2V | 3670 | від 139.44 грн 151+: 139.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HCPL0601R2V | 849 | від 159.76 грн 1+: 159.76 грн10+: 133.13 грн100+: 117.02 грн500+: 105.81 грн1000+: 103 грн2500+: 88.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HCPL0601R2V | 1508 | від 222.12 грн 1+: 222.12 грн10+: 161.72 грн100+: 125.88 грн500+: 110.13 грн1000+: 105.01 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
