
HEF4081BT
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
HEF4081BT — електронний компонент виробника Nexperia, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HEF4081BT.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 5 до 40.08 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Nexperia |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 15V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Logic Type: | AND Gate |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 4 |
| Input Logic Level - Low: | 1.5V ~ 4V |
| Input Logic Level - High: | 3.5V ~ 11V |
| Current - Quiescent (Max): | 1 µA |
| Current - Output High, Low: | 3.4mA, 3.4mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 40ns @ 15V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| HEF4081BT | 264 шт. | від 5 грн 4+: 5 грн10+: 4.4 грн100+: 3.8 грн1000+: 2.9 грн | Радіомаг | Купити |
| HEF4081BT | 5 | 13 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| HEF4081BT | 271 шт. | від 37.58 грн 1+: 37.58 грн10+: 31.94 грн100+: 28.18 грн1000+: 26.3 грн | Віаком | Купити |
| HEF4081BT.653 | Є в наявності | від 40.08 грн 1+: 40.08 грн4+: 37.68 грн12+: 36.07 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HEF4081BT.653 | 5572 | від 21.65 грн 1+: 21.65 грн10+: 18.43 грн100+: 16.54 грн500+: 15.35 грн1000+: 14.64 грн2500+: 13.17 грн10000+: 12.75 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HEF4081BT-Q100J | 1850 | від 30.13 грн 1+: 30.13 грн10+: 18.71 грн100+: 15.07 грн500+: 14.36 грн1000+: 13.8 грн2500+: 11 грн5000+: 10.51 грн10000+: 10.3 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HEF4081BT-Q100J | 1593 | від 30.13 грн 1+: 30.13 грн10+: 21.02 грн25+: 18.75 грн100+: 16.24 грн250+: 15.05 грн500+: 14.32 грн1000+: 13.75 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
