
HEF4094BT
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
HEF4094BT — електронний компонент виробника Nexperia, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників HEF4094BT.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 5.37 до 44.93 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Nexperia |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 15V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Grade: | Automotive |
| Function: | Serial to Parallel, Serial |
| Logic Type: | Shift Register |
| Output Type: | Tri-State |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| HEF4094BT | 10 | від 5.37 грн 1+: 5.37 грн | Eurocom Components | Купити |
| HEF4094BT.653 | Є в наявності | від 6.14 грн 1+: 6.14 грн | IMRAD | Купити |
| HEF4094BT | 44 | 15 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| HEF4094BT | 10 шт. | від 16.2 грн 1+: 16.2 грн | IntCom | Купити |
| HEF4094BT | 1858 шт. | від 18.4 грн 1+: 18.4 грн | Filur | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| HEF4094BT.653 | 6206 | від 18.67 грн 1+: 18.67 грн10+: 15.65 грн25+: 15.09 грн100+: 14.04 грн500+: 13.41 грн1000+: 12 грн2500+: 11.16 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| HEF4094BT-Q100J | 12358 | від 31.59 грн 1+: 31.59 грн10+: 22.25 грн25+: 19.87 грн100+: 17.34 грн250+: 16.01 грн500+: 15.23 грн1000+: 14.67 грн2500+: 14.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HEF4094BT-Q100J | 2370 | від 31.59 грн 1+: 31.59 грн10+: 22.25 грн25+: 19.85 грн100+: 17.22 грн250+: 15.96 грн500+: 15.2 грн1000+: 14.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HEF4094BTTJ | 3986 | від 37.21 грн 1+: 37.21 грн10+: 25.97 грн25+: 23.24 грн100+: 20.15 грн250+: 18.74 грн500+: 17.83 грн1000+: 17.13 грн2500+: 16.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| HEF4094BTTJ | 379 | від 37.91 грн 1+: 37.91 грн10+: 26.47 грн25+: 23.67 грн100+: 20.6 грн250+: 19.14 грн500+: 18.26 грн1000+: 17.74 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| HEF4094BTT-Q100J | 4651 | від 44.93 грн 1+: 44.93 грн10+: 31.03 грн25+: 27.73 грн100+: 24.08 грн250+: 22.25 грн500+: 21.34 грн1000+: 20.43 грн2500+: 19.38 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
