Зображення корпусу уточнюється
J104B2C48VDC
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
J104B2C48VDC — електронний компонент виробника CIT Relay and Switch, категорія Logic ICs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників J104B2C48VDC.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 128.23 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | CIT Relay and Switch |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Coil Type: | Non Latching |
| Seal Rating: | Sealed - Fully |
| Coil Current: | 4.2 mA |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Contact Form: | DPDT (2 Form C) |
| Operate Time: | 4.5 ms |
| Switching Voltage: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style: | PC Pin |
| Load - Max Switching: | 750VA, 660W |
| Must Operate Voltage: | 36 VDC |
| Must Release Voltage: | 4.8 VDC |
| Contact Rating (Current): | 3 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| J104B2C48VDC.20S | 6270 | від 128.23 грн 1+: 128.23 грн20+: 110.61 грн40+: 106.82 грн60+: 104.67 грн100+: 102.02 грн260+: 97.23 грн500+: 94.08 грн1000+: 90.85 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
