Зображення корпусу уточнюється
J104D2C48VDC
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
J104D2C48VDC — електронний компонент виробника CIT Relay and Switch, категорія Logic ICs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників J104D2C48VDC.
Всього пропозицій
1
Ціни
від 148.55 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | CIT Relay and Switch |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Coil Type: | Non Latching |
| Seal Rating: | Sealed - Fully |
| Coil Current: | 4.2 mA |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Contact Form: | DPDT (2 Form C) |
| Operate Time: | 6 ms |
| Switching Voltage: | 250VAC, 100VDC - Max |
| Termination Style: | PC Pin |
| Load - Max Switching: | 500VA, 200W |
| Must Operate Voltage: | 36 VDC |
| Must Release Voltage: | 4.8 VDC |
| Contact Rating (Current): | 2 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| J104D2C48VDC.20S | 188 | від 148.55 грн 1+: 148.55 грн20+: 127.98 грн40+: 123.6 грн60+: 121.11 грн100+: 118.04 грн260+: 112.5 грн500+: 108.85 грн1000+: 105.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
