
LM211DR
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
LM211DR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM211DR.
Всього пропозицій
11
Ціни
від 9 до 67.5 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 30 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output (Typ): | 50mA |
| Current - Quiescent (Max): | 6mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.1µA @ ±15V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 3mV @ ±15V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 3.5V ~ 30V, ±1.75V ~ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM211DR | 139 шт. | від 9 грн 1+: 9 грн | Ворон | Купити |
| LM211DR | Є в наявності | від 12.38 грн 1+: 12.38 грн10+: 11.64 грн | IMRAD | Купити |
| LM211DR | 1196 шт. | від 15.5 грн 1+: 15.5 грн | Filur | Купити |
| LM211DRG4 | 1 шт. | від 40.92 грн 1+: 40.92 грн10+: 38.19 грн100+: 35.46 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM211DR | 726 | від 23.39 грн 1+: 23.39 грн5+: 18.9 грн10+: 16.72 грн25+: 14.33 грн96+: 10.12 грн262+: 9.55 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM211DR | 1514 | від 25.29 грн 1+: 25.29 грн10+: 17.49 грн25+: 15.57 грн100+: 13.42 грн250+: 12.39 грн500+: 11.78 грн1000+: 11.27 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM211DR | 13471 | від 25.36 грн 1+: 25.36 грн10+: 17.49 грн25+: 15.59 грн100+: 13.42 грн250+: 12.43 грн500+: 11.73 грн1000+: 11.24 грн2500+: 10.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM211DR2G | 19378 | від 30.91 грн 1+: 30.91 грн10+: 21.64 грн25+: 19.39 грн100+: 16.72 грн250+: 15.52 грн500+: 14.82 грн1000+: 14.19 грн2500+: 13.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM211DR2G | 7300 | від 30.91 грн 1+: 30.91 грн10+: 21.64 грн25+: 19.3 грн100+: 16.71 грн250+: 15.48 грн500+: 14.74 грн1000+: 14.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM211DR | 1705 | від 31.61 грн 1+: 31.61 грн10+: 21.99 грн25+: 19.58 грн100+: 16.98 грн250+: 15.73 грн500+: 14.98 грн1000+: 14.36 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM211DRG4 | 5651 | від 67.5 грн 1+: 67.5 грн10+: 48.47 грн25+: 43.55 грн100+: 38.21 грн250+: 35.68 грн500+: 34.14 грн1000+: 32.87 грн2500+: 32.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
