
LM239D
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
LM239D — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM239D.
Всього пропозицій
29
Ціни
від 6 до 70.07 грн
Є в Україні
11
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output (Typ): | 20mA |
| Current - Quiescent (Max): | 2mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 30V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2V ~ 30V, ±1V ~ 15V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM239D | 29 шт. | від 6 грн 1+: 6 грн | Радіокомпоненти | Купити |
| LM239D | 2107 шт. | від 6.4 грн 1+: 6.4 грн | Filur | Купити |
| LM239DT | 5 | від 6.86 грн 1+: 6.86 грн | Eurocom Components | Купити |
| LM239DG4 | 13 | від 7.11 грн 1+: 7.11 грн | Eurocom Components | Купити |
| LM239DR | Є в наявності | від 7.58 грн 1+: 7.58 грн10+: 7.25 грн35+: 7.02 грн | IMRAD | Купити |
| LM239DR | 711 шт. | від 8 грн 3+: 8 грн10+: 6.6 грн | Радіомаг | Купити |
| LM239D | 103 шт. | від 8.3 грн 1+: 8.3 грн | НІКОМ | Купити |
| LM239D | 85 | 8.4 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| LM239DT | Є в наявності | від 10.51 грн 1+: 10.51 грн10+: 9.88 грн | IMRAD | Купити |
| LM239DR | 5 шт. | від 11.8 грн 1+: 11.8 грн | IntCom | Купити |
| LM239DT | 42 шт. | від 14.9 грн 1+: 14.9 грн10+: 13.9 грн100+: 12.91 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM239DG | 44543 | від 10.51 грн 1966+: 10.51 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DR | 2459 | від 18.22 грн 1+: 18.22 грн10+: 12.54 грн25+: 11.1 грн100+: 9.52 грн250+: 8.75 грн500+: 8.29 грн1000+: 7.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DT | 2460 | від 18.99 грн 1+: 18.99 грн10+: 14.93 грн25+: 13.31 грн50+: 12.33 грн100+: 11.63 грн191+: 5.05 грн525+: 4.76 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM239DR | 16 | від 21.86 грн 1+: 21.86 грн10+: 16.12 грн25+: 13.66 грн50+: 12.12 грн100+: 9.6 грн274+: 9.04 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM239DR | 5379 | від 23.12 грн 1+: 23.12 грн10+: 16.19 грн25+: 14.43 грн100+: 12.4 грн250+: 11.49 грн500+: 10.86 грн1000+: 10.44 грн2500+: 9.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239DR | 4402 | від 23.12 грн 1+: 23.12 грн10+: 16.19 грн25+: 14.38 грн100+: 12.39 грн250+: 11.44 грн500+: 10.86 грн1000+: 10.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DR2G | 3266 | від 23.12 грн 1+: 23.12 грн10+: 16.19 грн25+: 14.43 грн100+: 12.54 грн250+: 10.65 грн500+: 10.3 грн1000+: 9.88 грн2500+: 9.6 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239DR2G | 6693 | від 23.82 грн 1+: 23.82 грн10+: 16.61 грн25+: 14.77 грн100+: 12.72 грн250+: 11.75 грн500+: 11.16 грн1000+: 10.68 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DRG3 | 4953 | від 23.82 грн 1+: 23.82 грн10+: 16.54 грн25+: 14.66 грн100+: 12.64 грн250+: 11.67 грн500+: 11.09 грн1000+: 10.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239D | 2889 | від 24.44 грн 50+: 24.44 грн100+: 22.91 грн150+: 22.15 грн250+: 21.3 грн350+: 20.8 грн500+: 20.33 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DT | 31076 | від 27.33 грн 1+: 27.33 грн10+: 18.71 грн25+: 16.82 грн100+: 15.21 грн2500+: 15.21 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239D-ST | 549 | від 33.14 грн 1+: 33.14 грн10+: 23.61 грн25+: 21.37 грн46+: 20.95 грн50+: 20.25 грн100+: 19.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM239DTBR2G | 2939 | від 33.63 грн 1+: 33.63 грн10+: 23.61 грн25+: 21.16 грн100+: 18.36 грн250+: 17.03 грн500+: 16.19 грн1000+: 15.56 грн2500+: 14.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239DTBR2G | 2686 | від 33.63 грн 1+: 33.63 грн10+: 23.61 грн25+: 21.11 грн100+: 18.31 грн250+: 16.98 грн500+: 16.18 грн1000+: 15.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239DT | 39507 | від 40.64 грн 1+: 40.64 грн10+: 28.59 грн25+: 25.62 грн100+: 22.31 грн250+: 20.73 грн500+: 19.78 грн1000+: 19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM239D | 2921 | від 41.34 грн 1+: 41.34 грн10+: 29.36 грн50+: 24.38 грн100+: 22.91 грн250+: 21.3 грн500+: 20.32 грн1000+: 18.71 грн2500+: 18.01 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239D | 54 | від 67.97 грн 1+: 67.97 грн10+: 49.96 грн50+: 42.46 грн100+: 38.54 грн250+: 36.02 грн500+: 34.54 грн1000+: 33.42 грн2500+: 31.95 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM239D-TI | 234 | від 70.07 грн 1+: 70.07 грн5+: 60.96 грн20+: 49.05 грн54+: 46.25 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
