Зображення корпусу уточнюється
LM2903P
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
LM2903P — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM2903P.
Всього пропозицій
20
Ціни
від 7.02 до 26.68 грн
Є в Україні
4
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector, Rail-to-Rail |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output (Typ): | 20mA |
| Current - Quiescent (Max): | 2.5mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 7mV @ 30V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM2903P | 150 шт. | від 9.28 грн 10+: 9.28 грн50+: 7.73 грн150+: 7.07 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| LM2903P | 4999 шт. | від 9.4 грн 1+: 9.4 грн | RadioPulse | Купити |
| LM2903P | Є в наявності | від 14.42 грн 1+: 14.42 грн10+: 13.55 грн35+: 12.97 грн | IMRAD | Купити |
| LM2903P | Є в наявності | від 19.6 грн 1+: 19.6 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM2903P-MAND | 16900 | від 7.02 грн 3019+: 7.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PS-MAND | 14982 | від 7.02 грн 3019+: 7.02 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PT | 76527 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 7.16 грн50+: 6.53 грн100+: 5.55 грн256+: 3.79 грн703+: 3.58 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM2903PWR | 1944 | від 15.52 грн 1+: 15.52 грн10+: 10.67 грн25+: 10.25 грн91+: 10.18 грн249+: 10.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM2903PWR | 28209 | від 17.55 грн 1+: 17.55 грн10+: 11.8 грн25+: 10.39 грн100+: 8.9 грн250+: 8.18 грн500+: 7.75 грн1000+: 7.39 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PWR | 19950 | від 17.55 грн 1+: 17.55 грн10+: 11.73 грн25+: 10.39 грн100+: 8.92 грн250+: 8.22 грн500+: 7.72 грн1000+: 7.44 грн2000+: 6.95 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2903PWRG4 | 1282 | від 18.96 грн 1+: 18.96 грн10+: 17.62 грн25+: 15.87 грн2000+: 12.36 грн4000+: 9.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2903PT | 7207 | від 21.77 грн 1+: 21.77 грн10+: 15.1 грн25+: 13.4 грн100+: 11.52 грн250+: 10.62 грн500+: 10.08 грн1000+: 9.64 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PT | 48122 | від 21.84 грн 1+: 21.84 грн10+: 14.82 грн25+: 12.85 грн100+: 11.23 грн250+: 10.32 грн500+: 9.83 грн1000+: 9.69 грн2000+: 9.34 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2903P | 983 | від 23.45 грн 1+: 23.45 грн5+: 19.17 грн10+: 16.85 грн50+: 12.85 грн97+: 9.97 грн266+: 9.48 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM2903P | 25393 | від 25.28 грн 1+: 25.28 грн10+: 17.62 грн50+: 14.51 грн100+: 13.53 грн250+: 12.5 грн500+: 11.88 грн1000+: 11.37 грн2500+: 10.84 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PSR | 3716 | від 25.28 грн 1+: 25.28 грн10+: 17.62 грн25+: 15.7 грн100+: 13.53 грн250+: 12.5 грн500+: 11.88 грн1000+: 11.37 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903P | 12332 | від 25.35 грн 1+: 25.35 грн10+: 17.62 грн50+: 14.46 грн100+: 13.48 грн250+: 12.5 грн500+: 11.87 грн1000+: 11.23 грн2500+: 10.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2903PSR | 5675 | від 25.35 грн 1+: 25.35 грн10+: 17.62 грн25+: 15.73 грн100+: 13.55 грн250+: 12.57 грн500+: 11.94 грн1000+: 11.38 грн2000+: 10.32 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM2903PWRG3 | 8540 | від 26.68 грн 1+: 26.68 грн10+: 18.4 грн25+: 16.4 грн100+: 14.15 грн250+: 13.08 грн500+: 12.44 грн1000+: 11.91 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM2903PWRG3 | 7732 | від 26.68 грн 1+: 26.68 грн10+: 18.4 грн25+: 16.43 грн100+: 14.18 грн250+: 13.13 грн500+: 12.5 грн1000+: 11.94 грн2000+: 11.23 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
