
LM293DT
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
LM293DT — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM293DT.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 20.93 до 63.92 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 36 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector, Open-Drain, Rail-to-Rail |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output (Typ): | 18mA @ 5V |
| Current - Quiescent (Max): | 2.5mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 30V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM293DT | Є в наявності | від 32.33 грн 1+: 32.33 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM293DT | 3618 | від 20.93 грн 1+: 20.93 грн5+: 17.56 грн10+: 15.66 грн25+: 13.49 грн50+: 12.22 грн100+: 11.31 грн200+: 10.75 грн214+: 4.5 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LM293DT | 14352 | від 22.48 грн 1+: 22.48 грн10+: 15.24 грн25+: 13.63 грн100+: 11.73 грн250+: 10.82 грн500+: 10.33 грн1000+: 9.83 грн2500+: 9.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM293DT | 1268 | від 22.48 грн 1+: 22.48 грн10+: 15.31 грн25+: 13.57 грн100+: 11.68 грн250+: 10.77 грн500+: 10.23 грн1000+: 9.78 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LM293D | 304 | від 40.74 грн 1+: 40.74 грн10+: 28.03 грн25+: 25.08 грн100+: 21.85 грн250+: 20.02 грн500+: 18.97 грн1000+: 18.19 грн2000+: 17.35 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LM293D | 7404 | від 63.92 грн 1+: 63.92 грн10+: 45.52 грн75+: 36.92 грн150+: 34.92 грн300+: 33.27 грн525+: 32.15 грн1050+: 30.99 грн2550+: 29.8 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
