
LM393NG
Ціна та наявність в Україні станом на 20.05.2026
LM393NG — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LM393NG.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 9 до 15.42 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector, Rail-to-Rail |
| Package / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output (Typ): | 16mA @ 5V |
| Current - Quiescent (Max): | 2.5mA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 30V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| LM393 | Є в наявності | від 9 грн 1+: 9 грн | 3V3 | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LM393NG | 2523 | від 15.42 грн 1369+: 15.42 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
