
LMV339IPWR
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
LMV339IPWR — електронний компонент виробника TEXAS INSTRUMENTS, категорія Logic ICs. Корпус: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників LMV339IPWR.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 51.12 до 58.98 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | TEXAS INSTRUMENTS |
|---|---|
| Корпус: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 5.5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Type: | Standard (General Purpose) |
| Output Type: | Open-Collector |
| Number of Elements: | 4 |
| Current - Output (Typ): | 84mA @ 5V |
| Current - Quiescent (Max): | 350µA |
| Current - Input Bias (Max): | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 7mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| LMV339IPWR | 2351 | від 51.12 грн 1+: 51.12 грн10+: 35.18 грн25+: 32.51 грн38+: 25.49 грн105+: 24.08 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| LMV339IPWR | 10644 | від 54.07 грн 1+: 54.07 грн10+: 38.9 грн25+: 35.39 грн100+: 31.39 грн250+: 29.56 грн500+: 28.44 грн1000+: 27.45 грн2000+: 26.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| LMV339IPWR | 7158 | від 56.88 грн 1+: 56.88 грн10+: 40.44 грн25+: 36.4 грн100+: 31.92 грн250+: 29.78 грн500+: 28.49 грн1000+: 27.43 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| LMV339IPWRG4 | 555 | від 58.98 грн 1+: 58.98 грн10+: 41.43 грн25+: 37.14 грн100+: 32.44 грн250+: 30.19 грн500+: 29.35 грн2000+: 24.86 грн4000+: 23.24 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
