
MAC97A8G
Ціна та наявність в Україні станом на 19.05.2026
MAC97A8G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MAC97A8G.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 1 до 17.49 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 600 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Configuration: | Single |
| Package / Case: | TO-226-3, TO-92-3 Long Body |
| Voltage - Off State: | 600 V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 10 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 5 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 2 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 600 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 8A @ 60Hz |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| MAC97A8 | Є в наявності | від 1 грн 1+: 1 грн | 3V3 | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MAC97A8G | 413349 | від 17.49 грн 1212+: 17.49 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
