Зображення корпусу уточнюється
MC10E431FN
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
MC10E431FN — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 28-LCC (J-Lead). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC10E431FN.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 316.9 до 1106.71 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 28-LCC (J-Lead) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | -4.2V ~ -5.7V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C (TA) |
| Type: | D-Type |
| Function: | Set(Preset) and Reset |
| Output Type: | Differential |
| Trigger Type: | Positive, Negative |
| Package / Case: | 28-LCC (J-Lead) |
| Clock Frequency: | 1.1 GHz |
| Number of Elements: | 3 |
| Current - Quiescent (Iq): | 132 mA |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
