Зображення корпусу уточнюється
MC74HC74ADR2G
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
MC74HC74ADR2G — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MC74HC74ADR2G.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 25.25 до 42.67 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 6 V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2500 |
| Type: | D-Type |
| Function: | Set(Preset) and Reset |
| Output Type: | Complementary |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 35 MHz |
| Number of Elements: | 2 |
| Number of Bits per Element: | 1 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 17ns @ 6V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MC74HC74ADR2G | 8602 | від 25.25 грн 1+: 25.25 грн10+: 17.77 грн25+: 15.88 грн100+: 13.78 грн250+: 11.82 грн500+: 11.33 грн1000+: 10.91 грн2500+: 10.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MC74HC74ADR2G | 28343 | від 25.88 грн 1+: 25.88 грн10+: 18.12 грн25+: 16.11 грн100+: 13.91 грн250+: 12.86 грн500+: 12.23 грн1000+: 11.71 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MC74HC74ADR2G | 3120 | від 42.67 грн 1+: 42.67 грн10+: 26.16 грн25+: 21.61 грн55+: 17.56 грн100+: 16.51 грн250+: 15.95 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
