
MCR72-6
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
MCR72-6 — електронний компонент виробника Littelfuse Inc., категорія Logic ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MCR72-6.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 154.54 до 189.66 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Littelfuse Inc. |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 400 V |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Voltage - Off State: | 400 V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 6 mA |
| Current - Off State (Max): | 10 µA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2 V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 200 µA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MCR72-6G | 1668 | від 154.54 грн 1+: 154.54 грн10+: 99.75 грн100+: 67.86 грн500+: 58.72 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MCR72-6G | 1383 | від 154.54 грн 1+: 154.54 грн10+: 99.32 грн100+: 67.86 грн500+: 54.38 грн1000+: 50.05 грн2000+: 48.6 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MCR72-6TG | 1033 | від 189.66 грн 1+: 189.66 грн10+: 121.52 грн100+: 82.19 грн500+: 70.03 грн1000+: 58.79 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
