MCR8NG — де купити
MCR8NG — електронний компонент виробника Littelfuse, категорія Logic ICs. Корпус: TO220AB. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MCR8NG.

Package image: KiCad / jkriege2, CC BY-SA 4.0
Основні характеристики
| Package: | TO-220AB |
|---|---|
| Packaging: | Reel |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Drain-Source Voltage: | 800 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Continuous Drain Current: | 8 A |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 30 mA |
| Current - Off State (Max): | 10 µA |
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 1.8 V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 15 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8 A |
Де купити
| Постачальник | Наявність | Ціна | Термін | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Mouser | 967 | 127.66 грн | 3 wks | Купити |
| TME | 454 | 76.04 грн | 2 тижні | Купити |
| Digi-Key | 286 | 133.94 грн | 3 wks | Купити |