
MM74HC164M
Ціна та наявність в Україні станом на 29.05.2026
MM74HC164M — електронний компонент виробника onsemi, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників MM74HC164M.
Всього пропозицій
10
Ціни
від 18.97 до 73.76 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | onsemi |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 55 |
| Function: | Serial to Parallel |
| Logic Type: | Shift Register |
| Output Type: | Push-Pull |
| Package / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| MM74HC164MTC | 2350 | від 18.97 грн 1112+: 18.97 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164MTCX | 82500 | від 21.07 грн 1001+: 21.07 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164M | 37335 | від 24.59 грн 867+: 24.59 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164MX | 3029 | від 28.1 грн 1+: 28.1 грн10+: 19.11 грн25+: 17 грн100+: 14.68 грн250+: 13.63 грн500+: 12.93 грн1000+: 12.64 грн2500+: 12.57 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM74HC164MX | 4826 | від 29.5 грн 1+: 29.5 грн10+: 20.37 грн25+: 18.12 грн100+: 15.69 грн250+: 14.53 грн500+: 13.83 грн1000+: 13.25 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164MTCX | 826 | від 33.02 грн 1+: 33.02 грн10+: 22.97 грн25+: 20.51 грн100+: 17.81 грн250+: 16.51 грн500+: 15.73 грн1000+: 15.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164MTCX | 332 | від 33.02 грн 1+: 33.02 грн10+: 22.97 грн25+: 20.51 грн100+: 17.84 грн250+: 16.58 грн500+: 15.74 грн1000+: 15.17 грн2500+: 14.4 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM74HC164M | 677 | від 37.23 грн 1+: 37.23 грн10+: 26.2 грн25+: 20.93 грн110+: 19.11 грн550+: 18.33 грн1045+: 15.67 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| MM74HC164M | 154 | від 37.23 грн 1+: 37.23 грн10+: 26.2 грн55+: 21.55 грн110+: 20.2 грн275+: 18.79 грн550+: 17.94 грн1045+: 17.28 грн2530+: 16.55 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| MM74HC164M | 101 | від 73.76 грн 1+: 73.76 грн10+: 41.87 грн25+: 34.42 грн55+: 33.72 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
