Зображення корпусу уточнюється
SN74ACT32N
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
SN74ACT32N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74ACT32N.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 13.9 до 64.35 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Logic Type: | OR Gate |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 4 |
| Input Logic Level - Low: | 0.8V |
| Input Logic Level - High: | 2V |
| Current - Quiescent (Max): | 2 µA |
| Current - Output High, Low: | 24mA, 24mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 9ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74ACT32N | 25 | 13.9 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74ACT32NS | 6500 | від 19.58 грн 1066+: 19.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ACT32NSR | 17920 | від 61.55 грн 1+: 61.55 грн10+: 44.27 грн25+: 39.9 грн100+: 35.07 грн250+: 32.76 грн500+: 31.38 грн1000+: 30.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ACT32NSR | 255 | від 61.55 грн 1+: 61.55 грн10+: 44.27 грн25+: 39.94 грн100+: 35.11 грн250+: 32.8 грн500+: 31.47 грн1000+: 31.4 грн2000+: 30.29 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74ACT32N | 7095 | від 64.35 грн 1+: 64.35 грн10+: 46.37 грн25+: 41.8 грн100+: 36.76 грн250+: 34.36 грн500+: 32.92 грн1000+: 31.73 грн2500+: 30.47 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ACT32N | 599 | від 64.35 грн 1+: 64.35 грн10+: 46.37 грн25+: 41.76 грн100+: 36.79 грн250+: 34.34 грн500+: 32.87 грн2500+: 30.29 грн5000+: 29.03 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
