
SN74ALS273N
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
SN74ALS273N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 20-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74ALS273N.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 128 до 141.28 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Type: | D-Type |
| Function: | Master Reset |
| Output Type: | Non-Inverted |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 35 MHz |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 2.6mA, 24mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 15ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74ALS273NSR | 418 | від 128 грн 1+: 128 грн25+: 125.2 грн100+: 109.11 грн1000+: 85.33 грн2000+: 69.24 грн4000+: 67.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74ALS273N | 7981 | від 141.28 грн 1+: 141.28 грн20+: 96.77 грн40+: 90.86 грн100+: 84.58 грн260+: 79.55 грн500+: 76.81 грн1000+: 74.41 грн2500+: 71.87 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74ALS273N | 1342 | від 141.28 грн 1+: 141.28 грн10+: 97.92 грн20+: 90.23 грн100+: 83.93 грн260+: 79.04 грн500+: 76.24 грн1000+: 74.14 грн2500+: 70.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
