
SN74HC00D
Ціна та наявність в Україні станом на 21.05.2026
SN74HC00D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74HC00D.
Всього пропозицій
14
Ціни
від 7.2 до 79.88 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Logic Type: | NAND Gate |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 4 |
| Input Logic Level - Low: | 0.5V ~ 1.8V |
| Input Logic Level - High: | 1.5V ~ 4.2V |
| Current - Quiescent (Max): | 2 µA |
| Current - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 15ns @ 6V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74HC00DR | Є в наявності | від 7.2 грн 1+: 7.2 грн10+: 6.77 грн35+: 6.48 грн | IMRAD | Купити |
| SN74HC00DR | 8 | від 9.68 грн 1+: 9.68 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN74HC00DR | 338 шт. | від 10.56 грн 1+: 10.56 грн10+: 8.98 грн100+: 7.92 грн1000+: 7.39 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74HC00DR | 2992 | від 26.21 грн 1+: 26.21 грн10+: 18.29 грн25+: 16.54 грн50+: 15.35 грн64+: 15 грн100+: 14.71 грн175+: 14.22 грн250+: 14.08 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74HC00DBR | 3913 | від 26.63 грн 1+: 26.63 грн10+: 18.78 грн25+: 16.7 грн100+: 14.43 грн250+: 13.34 грн500+: 12.69 грн1000+: 12.16 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC00DBR | 3383 | від 26.63 грн 1+: 26.63 грн10+: 18.71 грн25+: 16.82 грн100+: 14.43 грн250+: 13.38 грн500+: 12.82 грн1000+: 12.19 грн2000+: 11.7 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC00DR | 16282 | від 28.03 грн 1+: 28.03 грн10+: 19.34 грн25+: 17.31 грн100+: 14.93 грн250+: 13.8 грн500+: 13.17 грн1000+: 12.61 грн2500+: 11.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC00DR | 9701 | від 28.03 грн 1+: 28.03 грн10+: 19.34 грн25+: 17.24 грн100+: 14.9 грн250+: 13.79 грн500+: 13.12 грн1000+: 12.57 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC00DB | 19280 | від 35.04 грн 604+: 35.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC00DRG4 | 1157 | від 42.04 грн 1+: 42.04 грн10+: 35.81 грн100+: 34.69 грн250+: 32.16 грн500+: 30.69 грн1000+: 29.43 грн2500+: 16.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC00DT | 1452 | від 69.37 грн 1+: 69.37 грн10+: 49.75 грн25+: 44.87 грн100+: 39.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC00DG4 | 428 | від 69.37 грн 1+: 69.37 грн10+: 49.75 грн50+: 41.96 грн100+: 39.54 грн250+: 36.99 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC00D | 3 | від 72.17 грн 1+: 72.17 грн10+: 53.04 грн50+: 44.99 грн100+: 40.92 грн250+: 38.33 грн500+: 36.65 грн1000+: 35.46 грн2500+: 33.91 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC00D | 49 | від 79.88 грн 1+: 79.88 грн5+: 76.38 грн20+: 48.56 грн25+: 48.49 грн55+: 45.9 грн2000+: 45.13 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
