Зображення корпусу уточнюється
SN74HC14N
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
SN74HC14N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 14-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74HC14N.
Всього пропозицій
16
Ціни
від 6.89 до 184.77 грн
Є в Україні
8
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 25 |
| Features: | Schmitt Trigger |
| Logic Type: | Inverter |
| Number of Inputs: | 1 |
| Number of Circuits: | 6 |
| Input Logic Level - Low: | 0.3V ~ 1.2V |
| Current - Quiescent (Max): | 2 µA |
| Current - Output High, Low: | 5.2mA, 5.2mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74HC14N | 120 шт. | від 6.89 грн 1+: 6.89 грн | Ворон | Купити |
| SN74HC14N | 28 | 15 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| SN74HC14N | 302 шт. | від 15.35 грн 1+: 15.35 грн | Ворон | Купити |
| SN74HC14N | 306 шт. | від 18 грн 2+: 18 грн10+: 16.5 грн | Радіомаг | Купити |
| SN74HC14N | 12 шт. | від 31.2 грн 1+: 31.2 грн | Radio Store | Купити |
| SN74HC14N | 2 шт. | від 37.6 грн 1+: 37.6 грн | RadioPulse | Купити |
| SN74HC14N | 5 | від 48.4 грн 1+: 48.4 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN74HC14N | Є в наявності | від 62.87 грн 1+: 62.87 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74HC14NSR | 3103 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн10+: 39.2 грн25+: 35.24 грн100+: 30.89 грн250+: 28.82 грн500+: 27.57 грн1000+: 27.3 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC14NSR | 1619 | від 54.8 грн 1+: 54.8 грн10+: 39.2 грн25+: 35.27 грн100+: 30.91 грн250+: 28.87 грн500+: 27.61 грн1000+: 27.4 грн2000+: 25.64 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC14NSRE4 | 3671 | від 59.01 грн 1+: 59.01 грн10+: 41.24 грн25+: 37.02 грн100+: 32.39 грн250+: 30.07 грн500+: 28.73 грн1000+: 27.61 грн2000+: 23.75 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC14N | 3476 | від 70.67 грн 1+: 70.67 грн10+: 52.62 грн25+: 48.62 грн27+: 36.11 грн74+: 34.21 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74HC14N | 13504 | від 73.77 грн 1+: 73.77 грн10+: 53.32 грн25+: 48.14 грн100+: 42.46 грн250+: 39.75 грн500+: 38.11 грн1000+: 36.77 грн2500+: 35.35 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC14N | 1224 | від 73.77 грн 1+: 73.77 грн10+: 53.32 грн25+: 48.12 грн100+: 42.43 грн250+: 39.69 грн500+: 38.08 грн1000+: 36.74 грн2500+: 35.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC14NE4 | 1027 | від 77.98 грн 1+: 77.98 грн10+: 57.19 грн25+: 48.55 грн100+: 44.12 грн250+: 41.24 грн500+: 35.41 грн2500+: 33.37 грн5000+: 32.88 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC14N-NG | 914 | від 184.77 грн 1+: 184.77 грн10+: 137.7 грн25+: 125.92 грн100+: 112.95 грн250+: 108.19 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
