
SN74HC374N
Ціна та наявність в Україні станом на 25.05.2026
SN74HC374N — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 20-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74HC374N.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 12.12 до 115.9 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 20 |
| Type: | D-Type |
| Function: | Standard |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Clock Frequency: | 70 MHz |
| Number of Elements: | 1 |
| Current - Output High, Low: | 7.8mA, 7.8mA |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 39ns @ 6V, 150pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74HC374N | 285 | від 12.12 грн 1+: 12.12 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN74HC374NSR | 2 | від 13.2 грн 1+: 13.2 грн | Eurocom Components | Купити |
| SN74HC374N | 53 шт. | від 20 грн 1+: 20 грн10+: 17.9 грн100+: 16 грн | Радіомаг | Купити |
| SN74HC374N | 5 | 35.62 грн | Квазар-Мікро (станом на 23.05.2026) | Купити |
| SN74HC374N | Є в наявності | від 58.79 грн 1+: 58.79 грн4+: 55.26 грн12+: 52.91 грн | IMRAD | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74HC374NSR | 3509 | від 56.9 грн 1+: 56.9 грн10+: 40.74 грн25+: 36.64 грн100+: 32.14 грн250+: 30.01 грн500+: 28.71 грн1000+: 28.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC374NSR | 10396 | від 56.97 грн 1+: 56.97 грн10+: 40.74 грн25+: 36.67 грн100+: 32.17 грн250+: 30.06 грн500+: 28.73 грн1000+: 28.52 грн2000+: 25.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC374NS | 609 | від 81.48 грн 1+: 81.48 грн10+: 58.72 грн40+: 50.75 грн120+: 46.29 грн280+: 43.67 грн520+: 42.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC374N | 630 | від 105.37 грн 1+: 105.37 грн10+: 71.65 грн18+: 56.19 грн48+: 52.68 грн5000+: 51.98 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74HC374N | 7361 | від 110.98 грн 1+: 110.98 грн20+: 75.2 грн40+: 70.4 грн100+: 65.36 грн260+: 61.31 грн500+: 59.1 грн1000+: 57.16 грн2500+: 55.12 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC374N | 1766 | від 110.98 грн 1+: 110.98 грн10+: 75.86 грн20+: 70.24 грн100+: 65.33 грн260+: 61.25 грн500+: 59.07 грн1000+: 57.11 грн2500+: 55.07 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC374NE4 | 395 | від 115.9 грн 1+: 115.9 грн10+: 84.29 грн20+: 75.86 грн100+: 67.71 грн260+: 63.57 грн500+: 61.11 грн1000+: 51.28 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
