
SN74HC595D
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
SN74HC595D — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74HC595D.
Всього пропозицій
15
Ціни
від 5.21 до 111.91 грн
Є в Україні
3
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 2V ~ 6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Function: | Serial to Parallel, Serial |
| Logic Type: | Shift Register |
| Output Type: | Tri-State |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Number of Elements: | 1 |
| Number of Bits per Element: | 8 |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74HC595D | Є в наявності | від 5.21 грн 1+: 5.21 грн10+: 4.9 грн35+: 4.69 грн | IMRAD | Купити |
| SN74HC595DW | 29 шт. | від 16.63 грн 1+: 16.63 грн | SEA | Купити |
| SN74HC595DWR | 1985 шт. | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74HC595DR | 1771 | від 35.53 грн 1+: 35.53 грн10+: 25.25 грн25+: 22.52 грн59+: 16.37 грн162+: 15.46 грн25000+: 15.11 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74HC595DR | 76673 | від 37.77 грн 1+: 37.77 грн10+: 26.51 грн25+: 23.7 грн100+: 20.63 грн250+: 19.16 грн500+: 18.28 грн1000+: 17.76 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC595DR | 21959 | від 37.77 грн 1+: 37.77 грн10+: 26.51 грн25+: 23.78 грн100+: 20.63 грн250+: 19.16 грн500+: 18.33 грн1000+: 17.77 грн2500+: 16.79 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC595DWR | 16135 | від 42.67 грн 1+: 42.67 грн10+: 30.08 грн25+: 26.97 грн100+: 23.54 грн250+: 21.89 грн500+: 20.9 грн1000+: 20.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC595DWR | 2597 | від 42.74 грн 1+: 42.74 грн10+: 30.08 грн25+: 27 грн100+: 23.57 грн250+: 21.89 грн500+: 20.91 грн1000+: 20.49 грн2000+: 19.37 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC595DBR | 6235 | від 46.16 грн 1+: 46.16 грн10+: 32.52 грн25+: 29.18 грн100+: 25.49 грн250+: 23.74 грн500+: 22.68 грн1000+: 22.26 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC595DBR | 23089 | від 46.23 грн 1+: 46.23 грн10+: 32.52 грн25+: 29.24 грн100+: 25.46 грн250+: 23.78 грн500+: 22.66 грн1000+: 22.17 грн2000+: 19.86 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC595DRG3 | 3931 | від 50.36 грн 1+: 50.36 грн10+: 35.95 грн25+: 32.31 грн100+: 28.26 грн250+: 26.37 грн500+: 25.25 грн1000+: 24.83 грн2500+: 23.15 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC595DRG3 | 2542 | від 50.36 грн 1+: 50.36 грн10+: 35.95 грн25+: 32.26 грн100+: 28.24 грн250+: 26.33 грн500+: 25.17 грн1000+: 24.83 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC595DW | 5416 | від 84.63 грн 1+: 84.63 грн10+: 61.2 грн40+: 52.91 грн120+: 48.29 грн280+: 45.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74HC595DBRE4 | 3677 | від 101.42 грн 1+: 101.42 грн10+: 61.55 грн25+: 51.76 грн100+: 39.24 грн250+: 33.92 грн500+: 29.8 грн1000+: 26.79 грн2000+: 18.95 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74HC595DRG4 | 3243 | від 111.91 грн 1+: 111.91 грн10+: 68.68 грн25+: 57.77 грн100+: 43.78 грн250+: 37.84 грн500+: 33.29 грн1000+: 29.87 грн2500+: 21.61 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
