
SN74LVC1G86DCKR
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
SN74LVC1G86DCKR — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74LVC1G86DCKR.
Всього пропозицій
7
Ціни
від 8.43 до 25.99 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 1.65V ~ 5.5V |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Logic Type: | XOR (Exclusive OR) |
| Package / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Input Logic Level - Low: | 0.7V ~ 0.8V |
| Current - Quiescent (Max): | 10 µA |
| Current - Output High, Low: | 32mA, 32mA |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL: | 4.3ns @ 5V, 50pF |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74LVC1G86DCKR | 9 шт. | від 19.36 грн 1+: 19.36 грн10+: 16.46 грн100+: 14.52 грн1000+: 13.55 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74LVC1G86DCKR | 27481 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 5.83 грн25+: 5.06 грн100+: 4.21 грн250+: 3.86 грн500+: 3.65 грн3000+: 3.37 грн6000+: 3.3 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC1G86DCKR | 476 | від 8.43 грн 1+: 8.43 грн10+: 5.76 грн25+: 5.03 грн100+: 4.23 грн250+: 3.85 грн500+: 3.63 грн1000+: 3.44 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC1G86DCKR | 1346 | від 9.64 грн 1+: 9.64 грн5+: 8.1 грн10+: 7.2 грн25+: 6.06 грн100+: 4.62 грн250+: 3.81 грн312+: 3.08 грн857+: 2.92 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74LVC1G86DCKR | 2870 | від 11.24 грн 1+: 11.24 грн10+: 7.38 грн25+: 6.49 грн100+: 5.51 грн250+: 5.04 грн500+: 4.76 грн1000+: 4.52 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC1G86DCKRG4 | 13865 | від 25.99 грн 1+: 25.99 грн10+: 17.63 грн25+: 15.52 грн100+: 13.35 грн250+: 12.15 грн500+: 11.52 грн1000+: 10.96 грн3000+: 9.41 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC1G86DCKRE4 | 2720 | від 25.99 грн 1+: 25.99 грн10+: 17.63 грн25+: 15.52 грн100+: 13.35 грн250+: 12.15 грн500+: 11.52 грн1000+: 10.96 грн3000+: 8.71 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
