
SN74LVC2G04DBVR
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
SN74LVC2G04DBVR — електронний компонент виробника TEXAS INSTRUMENTS, категорія Logic ICs. Корпус: SOT-23-6. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SN74LVC2G04DBVR.
Всього пропозицій
12
Ціни
від 7.5 до 108.41 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | TEXAS INSTRUMENTS |
|---|---|
| Корпус: | SOT-23-6 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Voltage - Supply: | 1.65V ~ 5.5V |
| Continuous Drain Current: | 5 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 3000 |
| Logic Type: | Inverter |
| Number of Inputs: | 2 |
| Number of Circuits: | 2 |
| Input Logic Level - Low: | 0.7V ~ 0.8V |
| Input Logic Level - High: | 1.7V ~ 2V |
| Current - Quiescent (Max): | 10 µA |
| Current - Output High, Low: | 32mA, 32mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SN74LVC2G04DBVR | 836 шт. | від 7.5 грн 3+: 7.5 грн10+: 6.4 грн | Радіомаг | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | Є в наявності | від 11.51 грн 1+: 11.51 грн10+: 10.82 грн | IMRAD | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 16 | від 16.61 грн 1+: 16.61 грн | vdmais | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 36 | від 22.07 грн 1+: 22.07 грн | vdmais | Купити |
| SN74LVC2G04DBVRG4 | 1 шт. | від 49.28 грн 1+: 49.28 грн10+: 41.89 грн100+: 36.96 грн1000+: 34.5 грн | Віаком | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SN74LVC2G04DBVR-EV | 2705 | від 14.69 грн 1+: 14.69 грн10+: 10 грн25+: 8.84 грн100+: 7.53 грн250+: 6.91 грн500+: 6.54 грн1000+: 6.23 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 5180 | від 15.39 грн 1+: 15.39 грн10+: 10.56 грн25+: 9.34 грн100+: 7.99 грн250+: 7.34 грн500+: 6.95 грн1000+: 6.62 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 1357 | від 31.47 грн 1+: 31.47 грн5+: 26.23 грн10+: 22.73 грн47+: 20.42 грн129+: 19.3 грн1000+: 19.09 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 36753 | від 48.96 грн 1+: 48.96 грн10+: 34.62 грн25+: 31.12 грн100+: 27.28 грн250+: 25.39 грн500+: 24.27 грн1000+: 23.92 грн3000+: 22.17 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC2G04DBVR | 25181 | від 48.96 грн 1+: 48.96 грн10+: 34.62 грн25+: 31.11 грн100+: 27.21 грн250+: 25.36 грн500+: 24.24 грн1000+: 23.86 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SN74LVC2G04DBVRG4 | 3089 | від 54.56 грн 1+: 54.56 грн100+: 50.78 грн250+: 46.37 грн3000+: 29.1 грн6000+: 28.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| SN74LVC2G04DBVRE4 | 3156 | від 108.41 грн 1+: 108.41 грн10+: 69.03 грн25+: 61.69 грн100+: 50.78 грн250+: 44.27 грн500+: 41.9 грн1000+: 35.25 грн3000+: 28.33 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
