
SS466A
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
SS466A — електронний компонент виробника Honeywell, категорія Logic ICs. Корпус: TO-92-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників SS466A.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 62.1 до 469.38 грн
Є в Україні
2
| Виробник: | Honeywell |
|---|---|
| Корпус: | TO-92-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Technology: | Hall Effect |
| Voltage - Supply: | 3.8V ~ 30V |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Function: | Latch |
| Output Type: | Open Collector |
| Polarization: | South Pole |
| Sensing Range: | 18mT Trip, -18mT Release |
| Test Condition: | 25°C |
| Current - Output (Max): | 20mA |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| SS466A | 72 шт. | від 62.1 грн 1+: 62.1 грн | Filur | Купити |
| SS466A | Є в наявності | від 74.4 грн 1+: 74.4 грн | Importtime | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| SS466A | 20050 | від 469.38 грн 1+: 469.38 грн5+: 421.18 грн10+: 403.47 грн25+: 382.31 грн50+: 367.86 грн100+: 354.66 грн500+: 328.15 грн1000+: 318.29 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| SS466A | 5608 | від 469.38 грн 1+: 469.38 грн5+: 421.6 грн10+: 404.74 грн25+: 382.96 грн50+: 368.9 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
