Зображення корпусу уточнюється
STGW60H65DFB
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
STGW60H65DFB — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STGW60H65DFB.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 282 до 553.25 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 650 V |
| Continuous Drain Current: | 60 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 306 nC |
| Power - Max: | 375 W |
| Switching Energy: | 1.09mJ (on), 626µJ (off) |
| Power Dissipation: | 375 W |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: | 2V @ 15V, 60A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 80 A |
| Current - Collector Pulsed (Icm): | 240 A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| STGW60H65DFB | 2 шт. | від 282 грн 1+: 282 грн | RadioPulse | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STGW60H65DFB | 204 | від 337.82 грн 1+: 337.82 грн3+: 289.56 грн5+: 207.03 грн13+: 195.84 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STGW60H65DFB | 406 | від 378.39 грн 1+: 378.39 грн30+: 211.72 грн120+: 175.07 грн510+: 148.19 грн1020+: 138.38 грн2010+: 131.48 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STGW60H65DFB-4 | 596 | від 553.25 грн 1+: 553.25 грн10+: 374.68 грн100+: 273.69 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
