Зображення корпусу уточнюється
STGW80H65DFB
Ціна та наявність в Україні станом на 18.05.2026
STGW80H65DFB — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: TO-247-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників STGW80H65DFB.
Всього пропозицій
4
Ціни
від 278.37 до 572.83 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-247-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 650 V |
| Continuous Drain Current: | 80 A |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 600 |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 414 nC |
| Power Dissipation: | 470 W |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: | 2V @ 15V, 80A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 120 A |
| Current - Collector Pulsed (Icm): | 240 A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650 V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| STGW80H65DFB | 116 | від 278.37 грн 1+: 278.37 грн5+: 229.41 грн12+: 216.82 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| STGW80H65DFB | 4146 | від 447.63 грн 1+: 447.63 грн10+: 254.59 грн100+: 212.63 грн600+: 188.85 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| STGW80H65DFB | 2441 | від 447.63 грн 1+: 447.63 грн30+: 254.2 грн120+: 211.57 грн510+: 180.31 грн1020+: 168.9 грн2010+: 165.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| STGW80H65DFB-4 | 226 | від 572.83 грн 1+: 572.83 грн10+: 458.83 грн100+: 371.4 грн600+: 292.36 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
