
T1610T-8I
Ціна та наявність в Україні станом на 24.05.2026
T1610T-8I — електронний компонент виробника STMicroelectronics, категорія Logic ICs. Корпус: TO-220-3. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників T1610T-8I.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 129.95 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | STMicroelectronics |
|---|---|
| Корпус: | TO-220-3 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Drain-Source Voltage: | 800 V |
| Continuous Drain Current: | 16 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Voltage - Off State: | 800 V |
| Current - Hold (Ih) (Max): | 25 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16 A |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 120A, 126A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| T1610T-8I | 2061 | від 129.95 грн 1+: 129.95 грн10+: 46.01 грн100+: 41.16 грн500+: 35.47 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| T1610T-8I | 493 | від 129.95 грн 1+: 129.95 грн50+: 62.05 грн100+: 55.42 грн500+: 43.76 грн1000+: 40.01 грн2000+: 36.86 грн5000+: 33.45 грн10000+: 31.34 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
