
TC4420EPA
Ціна та наявність в Україні станом на 23.05.2026
TC4420EPA — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Logic ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TC4420EPA.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 118.91 до 141.89 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 18V |
| Continuous Drain Current: | 6 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 60 |
| Gate Type: | MOSFET (N-Channel, P-Channel) |
| Channel Type: | Single |
| Number of Drivers: | 1 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Logic Voltage - VIL, VIH: | 0.8V, 2.4V |
| Current - Peak Output (Source, Sink): | 6A, 6A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TC4420EPA | 7 шт. | від 118.91 грн 1+: 118.91 грн | RadioPulse | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
