
TC4424CPA
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
TC4424CPA — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Logic ICs. Корпус: 8-DIP (0.300", 7.62mm). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TC4424CPA.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 203.07 до 203.77 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Voltage - Supply: | 4.5V ~ 18V |
| Continuous Drain Current: | 3 A |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 60 |
| Gate Type: | MOSFET (N-Channel, P-Channel) |
| Channel Type: | Independent |
| Number of Drivers: | 2 |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Driven Configuration: | Low-Side |
| Logic Voltage - VIL, VIH: | 0.8V, 2.4V |
| Current - Peak Output (Source, Sink): | 3A, 3A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
