Зображення корпусу уточнюється
TLC372CP
Ціна та наявність в Україні станом на 30.05.2026
TLC372CP — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TLC372CP.
Всього пропозицій
9
Ціни
від 82.2 до 118.03 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 18 V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 50 |
| Type: | Differential |
| Output Type: | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Number of Elements: | 2 |
| Current - Output (Typ): | 20mA |
| Current - Quiescent (Max): | 400µA |
| Current - Input Bias (Max): | 5pA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max): | 5mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±): | 3V ~ 16V, ±1.5V ~ 8V |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TLC372CPWR | 1758 | від 82.2 грн 1+: 82.2 грн10+: 59.72 грн25+: 53.95 грн100+: 47.7 грн250+: 44.68 грн500+: 42.92 грн1000+: 41.94 грн2000+: 38.99 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TLC372CPWR | 3509 | від 82.9 грн 1+: 82.9 грн10+: 59.72 грн25+: 53.95 грн100+: 47.66 грн250+: 44.66 грн500+: 42.85 грн1000+: 41.92 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TLC372CPW | 37027 | від 94.84 грн 1+: 94.84 грн10+: 69.13 грн25+: 62.64 грн150+: 53.86 грн300+: 51.48 грн600+: 49.53 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TLC372CPSR | 5856 | від 99.76 грн 1+: 99.76 грн10+: 79.39 грн25+: 71.66 грн100+: 63.58 грн250+: 59.72 грн500+: 57.47 грн1000+: 56.69 грн2000+: 53.04 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TLC372CP | 273 | від 100.46 грн 1+: 100.46 грн10+: 63.23 грн20+: 48.33 грн55+: 45.66 грн1000+: 44.26 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TLC372CPS | 971 | від 114.51 грн 1+: 114.51 грн10+: 84.3 грн25+: 69.06 грн80+: 65.69 грн240+: 65.62 грн1040+: 64.21 грн2560+: 61.33 грн5040+: 56.2 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TLC372CP | 945 | від 114.51 грн 1+: 114.51 грн10+: 83.95 грн50+: 71.62 грн100+: 67.78 грн250+: 63.74 грн500+: 61.3 грн1000+: 59.29 грн2500+: 57.17 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TLC372CP | 765 | від 114.51 грн 1+: 114.51 грн10+: 84.3 грн50+: 70.96 грн100+: 67.72 грн250+: 63.72 грн500+: 61.26 грн1000+: 59.29 грн2500+: 56.98 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TLC372CPS | 5472 | від 118.03 грн 1+: 118.03 грн10+: 86.55 грн80+: 71.12 грн160+: 67.67 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
