
TMUX7208PW
Ціна та наявність в Україні станом на 26.05.2026
TMUX7208PW — електронний компонент виробника Texas Instruments, категорія Logic ICs. Корпус: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width). На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TMUX7208PW.
Всього пропозицій
3
Ціни
від 497.83 до 1222.64 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Texas Instruments |
|---|---|
| Корпус: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 2000 |
| Rds(on): | 5.4 Ohm |
| Switch Circuit: | SP8T |
| Number of Circuits: | 1 |
| On-State Resistance (Max): | 5.4Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | ±4.5V ~ 22V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 205ns, 270ns |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 4.5V ~ 44V |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 8:1 |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 700mOhm |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| TMUX7208PWR | 2 шт. | від 1222.64 грн 1+: 1222.64 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TMUX7208PWR | 2544 | від 497.83 грн 1+: 497.83 грн10+: 382.68 грн25+: 353.89 грн100+: 322.29 грн250+: 309.65 грн500+: 304.04 грн1000+: 299.82 грн2000+: 285.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TMUX7208PWR | 4068 | від 501.34 грн 1+: 501.34 грн10+: 386.54 грн25+: 357.79 грн100+: 326.16 грн250+: 316.28 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
