Зображення корпусу уточнюється
TX2-5V
Ціна та наявність в Україні станом на 22.05.2026
TX2-5V — електронний компонент виробника Panasonic Industrial Devices, категорія Logic ICs. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників TX2-5V.
Всього пропозицій
6
Ціни
від 124.96 до 288.52 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Panasonic Industrial Devices |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Continuous Drain Current: | 2 A |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Packaging: | Tube |
| Standard Pack Qty: | 40 |
| Coil Type: | Non Latching |
| Seal Rating: | Sealed - Fully |
| Coil Current: | 28.1 mA |
| Coil Voltage: | 5VDC |
| Contact Form: | DPDT (2 Form C) |
| Switching Voltage: | 220VDC - Max |
| Termination Style: | PC Pin |
| Load - Max Switching: | 60W |
| Contact Rating (Current): | 2 A |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| TX2-5V | 5988 | від 124.96 грн 1+: 124.96 грн10+: 119.34 грн25+: 109.51 грн120+: 98.28 грн280+: 93.37 грн520+: 91.26 грн1000+: 88.45 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TX2-5V | 22927 | від 136.89 грн 1+: 136.89 грн10+: 122.01 грн40+: 113.79 грн80+: 109.9 грн120+: 107.68 грн280+: 103.18 грн520+: 100.02 грн1000+: 96.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TX2-5V | 1929 | від 139 грн 1+: 139 грн5+: 122.15 грн10+: 103.19 грн26+: 97.58 грн500+: 94.77 грн | ≈ 2 тижні | TME | Купити |
| TX2-5V-1 | 111 | від 259.04 грн 1+: 259.04 грн10+: 230.96 грн25+: 186.73 грн40+: 168.48 грн120+: 164.97 грн280+: 160.76 грн1000+: 157.25 грн2520+: 156.54 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| TX2-5V-1 | 40 | від 259.04 грн 1+: 259.04 грн10+: 230.96 грн40+: 215.42 грн80+: 208.05 грн120+: 203.84 грн280+: 195.33 грн520+: 189.33 грн1000+: 183.18 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| TX2-5V-TH | 710 | від 288.52 грн 1+: 288.52 грн10+: 257.28 грн40+: 239.94 грн80+: 231.73 грн120+: 227.04 грн280+: 217.56 грн520+: 210.87 грн1000+: 204.03 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Logic ICs
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
