Зображення корпусу уточнюється
ADUC832BSZ
Ціна та наявність в Україні станом на 28.05.2026
ADUC832BSZ — електронний компонент виробника Analog Devices Inc., категорія Microcontrollers. Корпус: 52-QFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ADUC832BSZ.
Всього пропозицій
2
Ціни
від 2207.53 до 2296.11 грн
Є в Україні
0
| Виробник: | Analog Devices Inc. |
|---|---|
| Корпус: | 52-QFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Speed: | 16MHz |
| RAM Size: | 2.25K x 8 |
| Core Size: | 8-Bit |
| EEPROM Size: | 4K x 8 |
| Peripherals: | PSM, Temp Sensor, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 34 |
| Core Processor: | 8052 |
| Program Memory Size: | 62KB (62K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| Немає актуальних пропозицій в Україні. | ||||
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
