
ATMEGA1281-16AU
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
ATMEGA1281-16AU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 64-TQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATMEGA1281-16AU.
Всього пропозицій
5
Ціни
від 579.56 до 816.5 грн
Є в Україні
1
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 64-TQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 90 |
| Speed: | 16MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 54 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 128KB (64K x 16) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ATMEGA1281-16AU | 11 шт. | від 579.56 грн 1+: 579.56 грн | SEA | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA1281-16AU | 6901 | від 801.75 грн 1+: 801.75 грн10+: 801.05 грн25+: 733.59 грн90+: 665.43 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ATMEGA1281-16AU | 108 | від 802.45 грн 1+: 802.45 грн25+: 737.1 грн100+: 667.54 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA1281-16AUR | 4757 | від 816.5 грн 1+: 816.5 грн25+: 794.5 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA1281-16AUR | 991 | від 816.5 грн 1+: 816.5 грн1000+: 816.5 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
