
ATMEGA128A-AU
Ціна та наявність в Україні станом на 17.05.2026
ATMEGA128A-AU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 64-TQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATMEGA128A-AU.
Всього пропозицій
14
Ціни
від 142.5 до 517.58 грн
Є в Україні
11
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 64-TQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Drain-Source Voltage: | 5 V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Reel |
| Standard Pack Qty: | 1000 |
| Speed: | 16MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, I2C, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 53 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 128KB (64K x 16) |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ATMEGA128A-AU | 35 шт. | від 142.5 грн 1+: 142.5 грн | НІКОМ | Купити |
| ATmega128A-AU | Є в наявності | від 178.1 грн 1+: 178.1 грн2+: 168.61 грн4+: 152.29 грн10+: 147.55 грн | IMRAD | Купити |
| ATMEGA128A-AU | Є в наявності | від 245 грн 1+: 245 грн | Importtime | Купити |
| ATMEGA128A-AU | 1 шт. | від 278 грн 1+: 278 грн | Радіокомпоненти | Купити |
| ATMEGA128A-AUR | 92 | від 304.58 грн 1+: 304.58 грн | Eurocom Components | Купити |
| ATmega128A-AU | 16 шт. | від 320 грн 1+: 320 грн10+: 295 грн | Радіомаг | Купити |
| ATmega128A-AU | 25 | 324.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| ATMEGA128A-AU | 3 шт. | від 325.19 грн 1+: 325.19 грн | К206 | Купити |
| ATMEGA128A-AU | 2 шт. | від 331 грн 1+: 331 грн | IntCom | Купити |
| ATmega128A-AU | 2 | від 475.24 грн 1+: 475.24 грн10+: 455.72 грн100+: 441.77 грн1000+: 418.52 грн | Liven | Купити |
| ATMEGA128A | 7 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA128A-AU | 463 | від 504.99 грн 1+: 504.99 грн25+: 463.72 грн100+: 419.66 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA128A-AUR | 1279 | від 517.58 грн 1+: 517.58 грн25+: 504.04 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA128A-AUR | 182 | від 517.58 грн 1+: 517.58 грн1000+: 517.58 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
