Зображення корпусу уточнюється
ATMEGA8515-16AU
Ціна та наявність в Україні станом на 27.05.2026
ATMEGA8515-16AU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 44-TQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATMEGA8515-16AU.
Всього пропозицій
8
Ціни
від 122.6 до 251.1 грн
Є в Україні
5
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 44-TQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 160 |
| Speed: | 16MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | EBI/EMI, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 35 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 8KB (4K x 16) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ATmega8515-16AU | 1 | 122.6 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| ATMEGA8515-16AU | 1 шт. | від 135.68 грн 1+: 135.68 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| ATMEGA8515-16AU | 54 шт. | від 231 грн 1+: 231 грн10+: 215.6 грн100+: 200.2 грн | Віаком | Купити |
| ATmega8515-16AU | Є в наявності | від 251.1 грн 1+: 251.1 грн2+: 236.03 грн4+: 225.99 грн10+: 218.46 грн | IMRAD | Купити |
| ATMEGA8515 | 18 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA8515-16AU | 15161 | від 229.77 грн 1+: 229.77 грн25+: 211.5 грн100+: 203.77 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA8515-16AU | 289 | від 229.77 грн 1+: 229.77 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ATMEGA8515-16AUR | 738 | від 240.31 грн 1+: 240.31 грн2000+: 240.31 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Інформація про аналоги доповнюється
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
