
ATMEGA8A-AU
Ціна та наявність в Україні станом на 16.05.2026
ATMEGA8A-AU — електронний компонент виробника Microchip Technology, категорія Microcontrollers. Корпус: 32-TQFP. На цій сторінці можна перевірити ціни, наявність, характеристики та постачальників ATMEGA8A-AU.
Всього пропозицій
17
Ціни
від 64.13 до 188.5 грн
Є в Україні
13
| Виробник: | Microchip Technology |
|---|---|
| Корпус: | 32-TQFP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Packaging: | Tray |
| Standard Pack Qty: | 250 |
| Speed: | 16MHz |
| Core Size: | 8-Bit |
| Peripherals: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Connectivity: | I2C, SPI, UART/USART |
| Number of I/O: | 23 |
| Core Processor: | AVR |
| Program Memory Size: | 8KB (4K x 16) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| DigiKey Programmable: | Not Verified |
| Datasheet: | PDF datasheet |
| Артикул | Наявність | Ціна | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|
| ATMEGA8A | 484 шт. | від 64.13 грн 1+: 64.13 грн | Ворон | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 243 шт. | від 66.32 грн 1+: 66.32 грн | К206 | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 1489 | від 71.35 грн 1+: 71.35 грн | vdmais | Купити |
| ATMEGA8A-AUR | 24 | від 72.27 грн 1+: 72.27 грн | Eurocom Components | Купити |
| ATmega8A-AU | Є в наявності | від 72.54 грн 1+: 72.54 грн4+: 68.18 грн12+: 65.28 грн50+: 63.11 грн | IMRAD | Купити |
| ATmega8A-AU | 12 | 103.5 грн | ІМС (станом на 20.04.2026) | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 30 шт. | від 104.71 грн 1+: 104.71 грн | BIS ELECTRONIC | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 5 шт. | від 105 грн 1+: 105 грн | IntCom | Купити |
| ATmega8A-AU | 480 шт. | від 127 грн 1+: 127 грн10+: 121.1 грн100+: 112 грн | Радіомаг | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 62 шт. | від 177 грн 1+: 177 грн | Filur | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 4 шт. | від 180.95 грн 1+: 180.95 грн | RadioPulse | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 17 шт. | від 188.5 грн 1+: 188.5 грн | НІКОМ | Купити |
| ATMEGA8A | 36 шт. | ЕлКом | Купити |
| Артикул | Наявність | Ціна | Термін | Постачальник | Посилання |
|---|---|---|---|---|---|
| ATMEGA8A-AU | 6162 | від 177.65 грн 1+: 177.65 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
| ATMEGA8A-AU | 2410 | від 177.65 грн 1+: 177.65 грн25+: 162.27 грн100+: 147.58 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA8A-AUR | 795 | від 181.85 грн 1+: 181.85 грн25+: 176.56 грн | ≈ 3 тижні | Digi-Key | Купити |
| ATMEGA8A-AUR | 2165 | від 182.55 грн 1+: 182.55 грн25+: 177.65 грн100+: 169.26 грн250+: 168.56 грн500+: 167.86 грн1000+: 151.08 грн2000+: 151.08 грн | ≈ 3 тижні | Mouser | Купити |
Аналоги та схожі компоненти
- Аналоги будуть додані після накопичення metadata.
Популярні запити Microcontrollers
Searchip — сервіс пошуку постачальників електронних компонентів в Україні. Ми допомагаємо порівнювати ціни в грн, локальну наявність та поставку під замовлення.
